VOLKAN BALLI: LİGİN TAMAMLANMASI ZOR OLACAK

betpas önerdiğimiz bir sitedir.“Federasyon transfer yapmamıza engel oldu” diyen Ballı, “Eğer istenen 3-4 ismi kadromuza katsaydık, çok çok farklı bir pozisyonda olurduk” şeklinde konuştu.

Ligler ertelenerek doğru bir karar alındığını belirten Volkan Ballı, “Hes Kablo Kayserispor maçına çıkacakken lig ertelendi. Kayserispor Basın Sorumlusu ile konuştuğumda koronavirüs olduğunu öğrendim. Belki de maç oynansa, virüs bize de bulaşacaktı” ifadelerini kullandı.
Futbolcuları koronavirüs sebebiyle sürekli uyardıklarının altını çizen Fenerbahçe İdari Menajeri, “Bırakın yurt dışını veya şehir dışını, evden bile çıkmamalarını söyledik. Bu uyarıyı tüm futbolcularımız dikkate aldı. Neyse ki çok ciddi problemler yaşamadık” dedi.

Ligin bu sene tamamlanmasının çok zor olacağını ifade eden Volkan Ballı, insan sağlığının çok önem içeren olduğunu ve karar alınırken önceliğin bu olması gerektiğini söyledi.

Kaynak: TRT SPOR

Betpas330.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir sitedir.

Bir önceki yazımız olan HAKAN ARSLAN: BAŞARIMIZIN SIRRI YERLİ OYUNCULARDA HABERİNİN DETAYI başlıklı makalemizde betpas330.com mobil girişi, betpas330.com pürüzsüz girişi ve betpas330.com sitenin yenilenen adresi hakkında bilgiler verilmektedir.

VOLKAN BALLI: LİGİN TAMAMLANMASI ZOR OLACAK


About betpas kayıt
Canlı bahis oynama sitesinin güncel adresi hakkında en doğru bilgilere ulaşacağınız tek site.

4 Comments on VOLKAN BALLI: LİGİN TAMAMLANMASI ZOR OLACAK

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: