“BİZE YAKIŞMAYACAK BİR TABLO ORTAYA KOYDUK” HABERİNİN DETAYI

betpas önerdiğimiz bir sitedir.Takımdaki son durum ve korona virüs süreciyle ilgili açıklamada bulunan Çelikel önem içeren mesajlar verdi.

Sözlerine tüm dünyada koronavirüs salgınının olumluya dönmesi temennisiyle başlayan Çelikel, “Bu süreç ülkemizi olduğu kadar tüm dünyayı olumsuz etkiledi. Biz de kulüp olarak bu hassas dönemde alınan kararlara harfiyen uymaya çalıştık.

Futbolcularımız çalışmalarını aksatmadan sürdürdüler. Önümüzdeki günlerde ligin başlatılması planlanıyor. Nasıl bir planlama yapılacak bekleyip göreceğiz. Bize göre biraz erken alınmış ve sanki hastalığın seyri pek düşünülmeden hayata geçirilmiş bir karar. Hiçbir kulübün şu anki mevcut tabloda kolay kolay sağlıklı bir çalışma ortamı bulabileceğini sanmıyorum” şeklinde konuştu.
Kendilerine yakışmayacak bir sezon geçirdiklerini kaydeden Çelikel, “Tabi oldukça zor bir süreçten geçiyoruz. Ancak ülke olarak güçlü bir duruş ortaya koyuyoruz. Bu da bizi fazlasıyla mutlu ediyor. El ele vererek bu zorluğu da atlacağımıza inanıyorum. Takımın durumuyla ilgili konuşacak olursak, açıkçası bu sezon bize yakışmayan bir tablo koyduk ortaya. Ama ben inanıyorum ki son 5 sezondur olduğu gibi bu sezon da taraftarımızı memnun ederek ligi tamamlayacağız” diye konuştu.

Kaynak: İHA

Betpas330.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir sitedir.

Bir önceki yazımız olan "FENERBAHÇE’DE DEVAM ETMEK BİRİNCİ ÖNCELİĞİM" başlıklı makalemizde betpas330.com az önce değişti, betpas330.com bonus ve betpas330.com sitenin en son adresi hakkında bilgiler verilmektedir.

“BİZE YAKIŞMAYACAK BİR TABLO ORTAYA KOYDUK” HABERİNİN DETAYI


About betpas kayıt
Canlı bahis oynama sitesinin güncel adresi hakkında en doğru bilgilere ulaşacağınız tek site.

4 Comments on “BİZE YAKIŞMAYACAK BİR TABLO ORTAYA KOYDUK” HABERİNİN DETAYI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: